Styl ubioru dla gości weselnych na każdy ślub

Styl ubioru dla gości weselnych na każdy ślub

Dowiedz się w co ubrać się na następny ślub!

What to Wear to Wedding

Ślub na świeżym powietrzu

Zwykle biel jest dużym nie-nie, ale duży i odważny wzór kwiatowy pozwala na trochę wiggle pokoju. Ślub na świeżym powietrzu to idealny czas, aby samodzielnie skopiować naturę matki. Rozkoszuj się wzorami inspirowanymi naturą na specjalną okazję z czymś takim jak ta maxi-sukienka na ramię. Połącz go z łatwą parą sandałów na poślizgu (aby nie wpaść w ziemię!) Wrzuć swoje potrzeby do sprzęgła i voila! Jesteś gotowy do pracy.

What to Wear to Wedding

Ślub w ratuszu


Mniej wigoru i może trochę bardziej wyluzowanego, wesele na ratuszu jest zwykle intymną sprawą z bliską rodziną i przyjaciółmi. Tak więc, gdy nie musisz wchodzić na całość ze swoim ekwipunkiem, nadal musisz zastanowić się nad swoim wyglądem (ponieważ szczęśliwe pary prawdopodobnie włożyły dużo myśli w swoją wyjątkową listę gości!). Coś eleganckiego i polerowana jak satynowa bluzka i modna para spodni to doskonały sposób na przejście z ratusza do świętowania śródmieścia!

 

What to Wear to Wedding

Wesele przeznaczenia


Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja! Pobyt wesela są wszędzie tam, gdzie jesteś. Chociaż może być trudnym do spakowania na wesele (i podróż …), zawsze można bezpiecznie założyć suknię w kolorze pop, taką jak ta numer koloru żurawiny i neutralna pompa. Zalecamy zachowanie prostych akcesoriów, ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, podróżowanie z mnóstwem dodatkowych drobiazgów może być uciążliwe.

 

What to Wear to Wedding

Ślub w czarnym krawacie


Nadszedł czas, aby przejść na całość! Śluby w czarnych krawatach najprawdopodobniej będą najbardziej glamour pod względem okazji, dlatego nie wstrzymuj się, gdy decydujesz, który strój jest najlepszy. Ten granatowy kombinezon z wyciętymi ramionami, złotymi obcasami i pasującą biżuterią to ruch totalnej mocy. Tylko upewnij się, że twój wygląd nie przyćmiewa narzeczonych – ponieważ wyglądasz tak niesamowicie.

Możesz dostać mnóstwo zaproszeń w tym sezonie, twoja skrzynka pocztowa dosłownie zalewa się RSVP. Nie martw się. Będziesz wyglądać niesamowicie bez względu na wszystko. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania na tych okazjach jest to, że przyszli małżonkowie są podekscytowani, aby podzielić się tym szczególnym momentem z wami!

B&B.