Najlepiej ubrani mężczyźni tygodnia

Kto: Noah Schnapp
Gdzie: 52. doroczne nagrody CMA, przyjazdy, Nashville


To najbardziej uzdolnieni nastoletni idole od czasów Paula Anki … czekajcie, czy pokazujemy tutaj nasze lata? Tak czy siak, tutaj jedna piąta Stranger Things ustawia Noah Schnapp wycinając kształty w prążkowanym garniturze, z elegancką podkoszulką T-shirta, by poprawić wygląd, a także wyluzowane trampki, aby upewnić się, że nie jest zbyt sztywna.

Noah Schnapp

Kto: Jeff Goldblum
Gdzie: Londyn, Wielka Brytania


Co my tu mamy? Dziki Jeff Goldblum mruczał po Londynie w zderzającym się ze sobą stroju wraz ze świadomą uniesioną brwią. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Jeff zderza swoje wzorki z takim opanowaniem? To wszystko w neutralnych tonach – granie na nim ryzykownie z deseniem oznacza konieczność zabrania go w dół z barwą.

Jeff Goldblum

Kto: Michael B. Jordan
Gdzie: “Creed II” Premiera Filmu, Nowy Jork


Faceci z głazami potrzebują nieco więcej pomocy przy krawiectwie niż nas zwykli śmiertelnicy (nie żal im, umysłu). Prostoliniowa linia ramienia będzie trudna do dopasowania do ciężaru Hollywood Michaela B. Jordana, ponieważ stworzy efekt falowania wzdłuż ramienia, który pozostawi tony nierównych fałd. Miękka, zrelaksowana konstrukcja będzie jednak owijać się wokół ramion, zachowując gładkość tkaniny tak samo jak w przypadku Jordana.

Michael B. Jordan

Kto: Taron Egerton
Gdzie: Craig’s Restaurant, Los Angeles


Rzecz w noszeniu żółci to zawsze musi być gwiazda show. Oparcie brązowego, białego i czarnego lub niebieskiego to tylko niektóre odcienie, które się z tym wiążą. Ale zawsze pozwól żółtemu grać z przodu, tak jak robi to walijski aktor Taron Egerton ze swoją odważną podkoszulką, chwytając wszystkie dowcipy.

Taron Egerton

Kto: Dave Franco
Gdzie: “Jeśli Beale Street Could Talk” Special Screening, Westwood


Aktor Dave Franco jest zawsze nieskazitelnie dobrze ułożony. Jego kluczem jest rotacja jesiennych klasyków, od płaszcza w jodełkę na Paris Fashion Week w październiku do tej kurtki jeansowej typu borg collar. Wtedy po prostu ma neutralną paletę czarnych i szarości pod spodem, a wszyscy są tak oczarowani swoim stylem, że zapominają o starszym bracie.

Dave Franco

Kto: Idris Elba
Gdzie: Evening Standard Theatre Awards, Londyn


Czy Idris Elba jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie? Wolelibyśmy nie komentować i tylko żałować, że nasza mama nie przestanie wysyłać nam swoich dwóch groszy w tej sprawie. Nie oznacza to, że nie uważamy, że zawodnik 007 nie jest żartobliwą komodą, łącząc trzyczęściową szachownicę z trzyczęściową białą koszulą i aksamitnym krawatem dla ponadczasowego, i śmiem to powiedzieć, seksowny styl.

Idris Elba

Kto: Chadwick Boseman
Gdzie: Governors Awards, Los Angeles

Niezależnie od tego, czy wstępuje do statusu superstar jako ostatni członek rodziny Marvela, czy przybywający na Met Gala ubrany jak Liberace jako Papież, nasz chłopak Chad żył najlepszym życiem w 2018 roku. Więc w tym tygodniu nie padła mu powieka. wystąpił w sięgającym kolan czerwonym wężowym płaszczu, o ile uderzał w tę czerwień na tle ostrego czarnego krawiectwa, co oczywiście robił.

Chadwick Boseman

Kto: Rami Malek
Gdzie: Governors Awards, Los Angeles


“Air tie” jest ulubionym, szykownym wyborem odtwórcy Freddiego Mercury’ego Rami Malek, który rutynowo sprawia, że wygląda łatwiej niż w rzeczywistości. Brak martwego krawata daje użytkownikowi możliwość założenia drukowanej koszuli, ale tylko pod warunkiem, że pasuje i nie jest zbyt głośny, aby przyćmić krój kombinezonu.

Rami Malek

Kto: Timothee Chalamet
Gdzie: Governors Awards, Los Angeles


Nagrody gubernatorów były z pewnością dobrze ubraną ceremonią w tym roku. I jakby uber-stylowe parowanie Malka i Bosemana było niewystarczające, udało im się również zdobyć Chalmamet. Kolejny z jego misternie wykonanych garniturów, gwiazda “Zadzwoń do mnie” zaczyna zbierać dość dużo garderoby.

Timothee Chalamet

Kto: Oliver Cheshire
Gdzie: Selfridges Department Store, Londyn

Co jest czarne, białe i czerwone? Zakonnica, która spadła ze schodów. No i niesamowity model Oliver’a Cheshire’a, który może, ale nie musi, spadł za klatkę schodową za plecami, ale z pewnością pokpiwa w trio, z luksusową czerwoną marynarką powozową, która wyciąga oczy do góry, a chude dżinsy wyrównują masę na dole.

Oliver Cheshire

Przewiń do góry